Jakub Bartnik, czyli Jacob, jazda na rolkach i Jankes. Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższym programie z cyklu Przeglądarka!

18/06/2015 16:29
Jakub Bartnik, czyli Jacob, mistrzowska jazda na rolkach i dmuchający Jankes - to wszystko znajdziecie w najnowszym programie z cyklu Przeglądarka, który nadamy w najbliższą sobotę, 20 czerwca, o godz. 11:00!

Wyzwania sportowe, modowe i makijażowe, spotkania z interesującymi ludźmi, relacje z eventów - to wszystko znajdzie się w najbliższym programie z cyklu Przeglądarka, który zobaczycie w sobotę, 20 czerwca, o godz. 11:00. Młody i obiecujący projektant Jacob, czyli Jakub Bartnik, będzie w nim uczył jednej z technik tworzenia ubrań. Zobaczycie, czym może stać się jazda na rolkach, jeśli zabierają się za nią mistrzynie w tej dziedzinie. A po szalonych akrobacjach i slalomach na małych kółkach, Jankes podejmie się pewnego twórczego wezwania! W programie spodziewajcie się także kolejnego odcinka z cyklu porad makijażowych w stylu London Look. Nasza ekspertka doradzi Wam, jak wykonać makijaż, którego jednym z elementów są bardzo aktualnie modne mocno pomalowane usta. Obejrzyjcie zapowiedź programu Przeglądarka i bądźcie z nami w najbliższą sobotę, 20 czerwca, o godz. 11:00.


Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online