Jankes, Ola Kot i kura do wynajęcia, czyli Najlepszy program we czwartek. Godzina 16:00, Eska TV!

20/08/2015 16:05
Najlepszy program we czwartek, czyli... Ola Kot i Jankes, kura i facet w pralce. Czwartek, godz. 16:00, Eska TV.
Zdjęcie z artykułu: Jankes, Ola Kot i kura do wynajęcia, czyli Najlepszy program we czwartek. Godzina 16:00, Eska TV! Najlepszy program - Jankes i Ola Kot; materiały Eska TV
Ilustracja do artykułu Jankes, Ola Kot i kura do wynajęcia, czyli Najlepszy program we czwartek. Godzina 16:00, Eska TV!

Dzisiejszy najlepszy program poprowadzą Jankes i Ola Kot. Porozmawiamy o ostatnim mega trendzie i zapytamy: golić się, czy nie golić? Zastanowimy się także o co trzeba dbać. My zadbamy o naszych widzów i zalejemy Was mega konkursami z mega nagrodami. Przy okazji w Najlepszym programie pojawi się Najbardziej Zadbany Gang w Polsce! Będą także kura do wynajęcia i facet w pralce. To wszystko i o wiele więcej już dziś. Zapraszamy na czwartkowy Najlepszy program i przypominamy, że nasz program jest całkowicie interaktywny. Możecie się z nami łączyć telefonicznie i za pośrednictwem internetu. Zapraszamy także do naszych konkursów, w których możecie wygrać fantastyczne nagrody, między innymi bilety na ESKA Music Awards 2015 oraz wycieczkę do Rio de Janeiro i bilety na koncert Rihanny. Najlepszy program - czwartek, godz. 16:00, Eska TV!

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online