Jazda bez trzymanki, czyli piąty odcinek reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy już w tę niedzielę!

28/11/2014 12:26
Chcecie wiedzieć, kto wystąpi w kolejnym odcinku reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy? W programie pojawi się trójka pasjonatów epickich baletów i party maratonów - Agata (20 l.), Adam (21 l.) i Grzegorz (19 l.).

Moda na maratony? Agata, Adam i Grzegorz, bohaterowie piątego odcinka reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy są w nich mistrzami! I nie chodzi tu bynajmniej o maratony sportowe. Uczestnicy naszego programu specjalizują się w zupełnie innych wyczynach - party maratonach, do których zresztą też trzeba mieć kondycję... Dalibyście radę dotrzymać im kroku?

Agata pracuje jako recepcjonistka. Mieszka w mieszkaniu, które wynajmuje jej tata. Jest dość dobrą zawodniczką zarówno w imprezowaniu, jak i w grze we frisbee. Tę dyscyplinę sportową upodobała sobie najbardziej, ponieważ nie wymaga od niej wstrzemięźliwości alkoholowej. Co więcej, jak sama twierdzi, trochę procentów nawet wspomaga i dodaje energii potrzebnej podczas gonitwy za dyskiem. Niestety, po alkoholu Agata często bywa nieprzyjemna, również dla swoich bliskich. Często mówi o wiele za dużo, czego potem żałuje. Ze wszystkich rodzajów aktywności imprezowych wybiera te w plenerze, w parku, przy skwerach, ale gdy przychodzi zima - preferuje domówki.

Agata chce zaprosić ekipę Eski TV na biforkę do swojego mieszkania. Następnie impreza przeniesie się na zewnątrz, gdzie odbędzie się trening we frisbee. Jeśli po tak wyczerpujących aktywnościach jej znajomi będą mieli siłę na więcej, przeniosą się do jednego z warszawskich klubów.Adam pochodzi z Warszawy, gdzie studiuje zaocznie. To człowiek, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Biega, spaceruje, jeździ na rowerze, czyta książki, a ponad wszystko – imprezuje. Mieszka z mamą, dla której ciągłe wybryki syna są dość uciążliwe. Adam nie pracuje i koszta utrzymania rodziny spoczywają wyłącznie na jej barkach. Adam potrafi dużo wypić, zaczyna od paru piw, potem jest wódka z kieliszków, następnie ze szklanek, a potem już tylko nieograniczona zabawa bez hamulców! Imprezowy maraton Adama zacznie się biforem w jego mieszkaniu. Później imprezowicze przeniosą się do pobliskiego parku, a metę wyznaczają sobie w warszawskim shot-barze Głębokie Gardło. Oczywiście od początku towarzyszyć im będzie ekipa Eski TV.Grzegorz mieszka w Legionowie z rodzicami. Pracuje w sklepie z częściami do motocykli. Miejsce jego pracy jest ściśle związane z jego pasją – Grzesiek uwielbia motory. Jest stunterem, na swoim „rumaku” wykonuje liczne, mniej lub bardziej niebezpieczne ewolucje. Te bardziej niebezpieczne zazwyczaj wtedy, gdy jest pod wpływem alkoholu. Jego kolejnymi pasjami są imprezy i dziewczyny! Zwykle upija się momentu, kiedy urywa mu się film. Mimo zamiłowania do przekraczania granic podczas zabawy, Grzesiek jest sumienny i z powodu imprez nigdy nie zawala swoich obowiązków.

Grzesiek w towarzystwie kamery Eski TV rozpocznie imprezę w klubie Eden. Tam razem z kolegami planuje „wyrwać” fajne dziewczęta, z którymi przeniesie się na dalszą zabawę do swojego mieszkania. Grzesiek zapowiada wiele atrakcji z jego udziałem – m.in. palenie gumy na motorze we własnym pokoju…


Krótko mówiąc, piąty odcinek reality show Eska TV Wczorajsi, czyli taśmy prawdy zapowiada się wystrzałowo. To będzie prawdziwy party maraton, bez hamulców i bez trzymanki. Czy po przybyciu na metę tego morderczego wyścigu i po obejrzeniu taśm prawdy wraz z Jankiem Pirowskim nasi bohaterowie uświadomią sobie, że ich zachowanie nie zawsze bywa właściwe i podejmą decyzję o poprawie. Koniecznie sprawdźcie!


Wczorajsi, czyli taśmy prawdy - niedziela, 30 listopada, godz. 23:00

Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online