Justin Bieber i David Guetta scoverowani przez Bars and Melody. Kopia lepsza niż oryginał?

10/07/2017 16:10
Justin Bieber i David Guetta nagrali niedawno piosenkę ,,2U". Na covery nie trzeba było długo czekać! Posłuchajcie na eska.tv, jak piosenkę zinterpretowali Bars and Melody.

kraj produkcji: Wlk. Brytania; kategoria wiekowa: 12

Justin Bieber i David Guetta i modelki Victoria's Secret - na pewno znacie ten kawałek i teledysk, który do niego powstał. Obydwu artystom z pewnością udało się wspólnie stworzyć nową jakość, a nawet zainspirować innych do twórczego wysiłku! Piosenką zainteresował się brytyjski duet Bars and Melody. Cover Leondre'a Devriesa i Charliego Lenehana podbił sieć i w ciągu dwóch dni zgromadził ponad 500 tysięcy odsłon na serwisie YouTube. Niektórzy twierdzą, że wersja Bars and Melody jest lepsza od oryginału.

Posłuchajcie ,,2U" w interpretacji Bars and Melody na eska.tv i porównajcie ją z oryginałem. Więcej o piosence Biebera i Guetty oraz o teledysku do niej przeczytacie tutaj: Justin Bieber i David Guetta razem. A do tego aniołki Victoria s Secret. Musicie to zobaczyć!

 

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa: 12

Przypomnijcie sobie ,,Stay Strong" Bars and Melody, posłuchajcie starszych przebojów Justina Biebera: „Company” „I'll Show You”, „Let Me Love You” oraz „Cold Water” i kawałków Davida Guetty: „Bang My Head”, „Sun Goes Down”, „Hey Mama” oraz „What I Did For Love”. Sprawdźcie też, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w ESKA TV.

 OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online