Justin Bieber - nowa piosenka młodego gwiazdora już dziś w Eska TV! Najlepszy program, czwartek, 10 września, godz. 16:00

10/09/2015 11:25
Justin Bieber - nowa piosenka popularnego Kanadyjczyka „What Do You Mean" jest pierwszym singlem promującym czwarty krążek w jego karierze. Po raz pierwszy w Eska TV teledysk pokaże Wam już dziś Najlepszy program. Oglądajcie Eska TV we czwartek, 10 września, o 16:00, a na razie obejrzycie najnowszy klip Biebera na eska.tv!    

 

Justin Bieber - nowa piosenka „What Do You Mean" już dziś, we czwartek, 10 września pojawi się na antenie Eska TV. Plotki i domysły na temat pierwszej piosenki promującej najnowszy album atrakcyjnego Kanadyjczyka krążyły na długo, zanim piosenka ujrzała światło dzienne. Bieber sam zresztą, umiejętnie podsycał emocje wokół swojej produkcji, zapraszając fanów między innymi do udziału w odliczaniu przed premierą. Dziś wszystko jest już jasne. Znamy słowa i teledysk najnowszego kawałka Biebsa, chociaż wciąż możemy się tylko domyślać, że refleksje zawarte w tekście piosenki odnoszą się do jego ex dziewczyny Seleny Gomez. W oczekiwaniu na najnowszą płytę Justina Biebera obejrzyjcie teledysk do „What Do You Mean" na eska.tv, bądźcie z nami koniecznie także we czwartek, 10 września, po 16:00, kredy to Najlepszy program pokaże klip Biebera po raz pierwszy na antenie stacji Eska TV. Zapraszamy!  

 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online