Kolejna Gorąca 20 i przedostatnia w tym tygodniu szansa na zdobycie płyty Trance Essentials 2014!

18/09/2014 14:34
Trance to Wasz ulubiony gatunek muzyczny? Jeśli tak, to w Waszej muzycznej biblioteczce nie może zabraknąć składanki Trance Essentials 2014! W dzisiejszym, czwartkowym wydaniu Gorącej 20 po raz kolejny będziecie mieli szansę zdobyć tę wyjątkową płytę.


Lubicie muzykę trance? Oglądajcie dzisiejszą Gorącą 20 i zawalczcie o jedyny w swoim rodzaju krążek Trance Essentials 2014, który Kris będzie rozdawał dziś po raz przedostatni w tym tygodniu. Jest się o co bić!

Wśród utworów na płycie Trance Essentials 2014 znajdziecie takie między innymi perełki, jak „Toca Me" i „Café Del Mar" Paula Oakenfolda z albumu „Trance Mission", a także utwór „Eiforya" Andrew Rayela z gościnnym udziałem legendy trance'u Armina van Buurena.

Na krążku znalazły się też m.in. „Must Be The Love" Arty i BT z Nadią Ali oraz utwór Jurgena Vries'a „The Theme". Nie zabrakło na nim miejsca także dla wykonawców takich, jak Aruna i Johan Malmgren z piosenką „Start a Fire", oraz dla Dash Berlin & Rigby i Gai.

A poza tym, jak we wszystkie dni powszednie, Kris zaserwuje wam dzisiaj zestaw najciekawszych, zdaniem słuchaczy, aktualnych propozycji muzycznych. W notowaniu pojawią się między innymi Enrique Iglesias i „Bailando" oraz Meghan Trainor z piosenką „All About That Bass".


Gorąca 20 - od poniedziałku do piątku, godz. 15:05
Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online