Kolejni uczestnicy programu Wczorajsi, czyli taśmy prawdy przed Wami! To Asia, Centka i Magda. Program z udziałem dziewczyn na antenie Eski TV już 16 listopada o godz. 23

28/10/2014 10:27
Już 16 listopada na antenie Eski TV widzowie zobaczą kolejny odcinek programu „Wczorajsi – taśmy prawdy”. Tym razem bohaterkami odcinka będą trzy młode dziewczyny, Asia, Centka i Magda, dla których imprezowanie to podstawa życia. Czy po obejrzeniu taśm prawy zdadzą sobie sprawę, ze w końcu czas dorosnąć i zmienić swoje zachowanie?


Pierwszą bohaterką trzeciego odcinka „Wczorajszych” jest Asia, lat dziewiętnaście. Wraz z mamą mieszka w Warszawie, gdzie uczy się w pierwszej klasie liceum zaocznego. Wcześniej nie chciała chodzić do szkoły, teraz postanowiła zdać maturę i pójść na studia. Chce studiować psychologię, a później pracować z trudną młodzieżą. Zajęcia w liceum ma w co drugi weekend. We wszystkie pozostałe dni głównie imprezuje z koleżankami. Asia nie pracuje, a pieniądze na alkohol i zabawę dostaje od mamy. Często korzysta z promocji w klubach, gdzie podczas imprez dziewczyny piją za darmo. Najbardziej lubi warszawski klub Glam, zaczęła tam chodzić ze swoim przyjacielem gejem. Razem nakręcali się na imprezy i upijali. Niestety, Asia po alkoholu staje się agresywna i wulgarna. Do programu zgłosił ją starszy brat, Piotrek. Chciałby, żeby wreszcie dorosła i pomogła finansowo mamie, z którą mieszka. Jak Asia zareaguje na taśmy prawdy?
Kamera Eski TV będzie towarzyszyć pierwszej uczestniczce odcinka w kilku miejscach. Na początek Asia zorganizuje bifor w domu, potem przeniesie się wraz ze znajomymi do centrum rozrywki Hula Kula, by skończyć wieczór jak zwykle w klubie Glam.

Dwudziestodwuletnia Magda na co dzień mieszka w Katowicach, jednak często na imprezy jeździ po całej Polsce. Razem z mamą prowadzi firmę, w której się nie udziela. Zajmuje się również fotomodelingiem, jest epizodystką i charakteryzatorką oraz ambasadorką katowickiego klubu Pomarańcza. Wśród znajomych znana jako Centka. Imprezować zaczęła w wieku 16 lat. Pierwsza impreza? Poszła na domówkę i nic z niej nie pamięta. Swojej osiemnastki też właściwie nie pamięta. Największym obciachem była impreza w stylu hawajskim. W basenie, który był niedostępny dla gości, tańczyły profesjonalne tancerki. Nie przeszkodziło to jednak Centce wskoczyć do niego i tańczyć z rozmazanym makijażem, a na koniec się przewrócić. Magda uwielbia oryginalne buty, które sprowadza sobie z zagranicy. Niestety, często gubi je podczas zabawy i do domu wraca boso. Do programu zgłosił ją Marcin, przyjaciel z Warszawy. Uważa, że Centka powinna mniej pić, ponieważ po alkoholu ściąga na siebie kłopoty - gubi buty, telefony, portfele, wdaje się w bójki, kokietuje facetów. Marcin chce, żeby dzięki programowi Magda zobaczyła na własne oczy, jak wyglądają jej imprezy.
Magda wraz z przyjaciółmi i kamerą Eski TV bawić się będzie w wynajętym apartamencie, gdzie rozpocznie się gorący wieczór. Następnie imprezowicze przeniosą się na ulicę Mazowiecką, gdzie zawiezie ich limuzyna.
Ostatnia uczestniczka odcinka to również Magda. Pochodzi z Podkarpacia. Magda skończyła liceum, chciałaby iść na studia ale imprezy zabierają jej zbyt dużo czasu. Nie lubi i nie potrafi rano wstawać dlatego nie może również znaleźć stałej pracy. Uwielbia imprezować, najczęściej z Anią, współlokatorką, która na imprezach nosi za Magdą rzeczy. Magda kocha tańczyć, kiedy klub, w którym imprezuje zamyka się, natychmiast szuka w internecie innych miejsc do zabawy. Najczęściej kończy zabawę po-południu następnego dnia. Uważa, że najwięcej dzieje się pod koniec zabawy, a ona nie może tego odpuścić. Do programu Magdę, zgłosiła Ania.

Magda wraz z przyjaciółką rozpoczną gorący wieczór w mieszkaniu. Następnie pojadą do klubu Park.

Która z bohaterek posunie się o krok za daleko? Która obnaży swoje „drugie ja” podczas imprezy? I czy po obejrzeniu taśm prawdy uznają swoje zachowania za niestosowne? Przekonacie się o tym, oglądając kolejny odcinek „Wczorajszych” na antenie Eski TV już 16 listopada, o godzinie 23:00.Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online