Koreanka wokalistką Black Eyed Peas? Co wiemy o następczyni Fergie?

11/07/2017 16:18
Black Eyed Peas zagra już wkrótce z wokalistką z Korei? Tak w każdym razie głoszą plotki. Sprawdźcie, kim  jest CL!

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa: 12

Black Eyed Peas z nową wokalistką? Jak głoszą najnowsze doniesienia, miejsce Fergie w zespole ma zająć z Koreanką CL. Kim jest CL? Co o niej wiemy?

Pochodząca z Korei CL to utalentowana wokalistka, znana z takich m.in. utworów jak ,,Hello Bitches" i ,,Doctor Pepper". Artystka ma na swoim koncie także kawałek ,,Gettin' Dumb", nagrany we współpracy z Will.i.am. Jak widać, kolaboracja musiała okazać się bardzo udana! Wiadomość o przyjęciu CL do zespołu z początku podawały jedynie koreańskie media. O plotce stało się głośno, gdy przekazała ją znana reporterka koreańskiej telewizji Ye-Na Kim. Ale czy CL faktycznie dołączy do zespołu - tego na razie nie wiadomo. Informacja nie została oficjalnie potwierdzona.

Czy CL sprostałaby wyzwaniu i zachwyciła fanów popularnego zespołu tak, jak kiedyś charyzmatyczna Stacey Ferguson? Zadanie na pewno nie byłoby łatwe. Warto dodać, że CL nie jest jedyną wokalistką braną pod uwagę przez Will.i.am, Taboo i Apl,de.ap. Na giełdzie nazwisk artystek mających zastąpić Fergie znalazła się między innymi Nicole Scherzinger z The Pussycat Dolls. Informacja na ten temat została jednak zdementowana.

Przypomnijcie sobie kawałki Black Eyed Peas: ,,#WHERESTHELOVE", ,,Don't Stop The Party", ,,Just Can't Get Enough" i ,,BEP Empire" i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w ESKA TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online