Łamanie zasad to Twoja specjalność? Eska i HP zapraszają na bezpłatne warsztaty #ŁAMZASADY!

27/05/2015 15:36
Masz niebanalne zainteresowania? Lubisz przełamywać bariery? Te warsztaty są dla Ciebie! #ŁAMZASADY to trwające cały dzień wydarzenie, w którym nowe technologie splotą się z inspiracjami. Na warsztaty zapraszają Eska i HP.

Zgłoś się już dziś!

Oryginalne zainteresowania, naturalna skłonność do przełamywania barier, chęć dzielenia się swoim hobby... Masz wrażenie, że piszemy właśnie o Tobie? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na warsztaty #ŁAMZASADY, które organizują wspólnie Eska oraz HP. Uczestnicy warsztatów spotkają się z artystami i odjechanymi specjalistami, którzy zarażać będą swoimi pasjami, wyjaśniać zasady, przekazywać podstawy i pokazywać triki. Chcesz złapać nową zajawkę? Nie zastanawiaj się i dołącz do #ŁAMZASADY! Swoje zgłoszenie wyślij na adres warsztatylamzasady@eska.pl, a w treści maila wpisz następujące informacje: imię, nazwisko, numer telefonu i rodzaj warsztatów. Zgłoszenia zbieramy do 29 maja.

A dokładnie?

Na program warsztatów złożą się: #Streetart – prowadzący V9/Vlepvnet, #Dance – prowadzący: Blackout, #Longboard – prowadzący: golongboard.pl i #Design – prowadzący: Jacob Birge Vision. W trakcie wydarzenia rozpocznie się konkurs, w którym będzie można wygrać głośniki marki HP. Na koncertach kończących imprezę zagrają Sorry Boys i Pola Rise. Do dyspozycji uczestników oddane zostaną specjalna strefa HP, mini skate park, specjalny wall do graffiti oraz gastrostrefa z food truckami i budkami ze słodkimi przekąskami. A jeśli nie chcesz brać udziału w warsztatach, także zapraszamy! Przyjdź i zobacz jak Twoi znajomi oddają się swojej pasji. Spędź czas z przyjaciółmi w świetnej atmosferze, przy dźwiękach muzyki polskiej młodej sceny, w jednej z najmodniejszych miejscówek Warszawy – Soho Factory!Scenariusz eventu:

12:15 – I tura warsztatów
13:15 – pokaz jazdy na rolkach: Czapla Team
13:45 – II tura warsztatów
14:45 – pokaz koszykarski: Mateusz Kofi Kufel – finalista konkursu HP #ŁAMZASADY #BENDTHERULES
15:15 – III tura warsztatów
16:15 – pokaz mody: Jacob Birge Vision – zwycięzca m.in. Project Runway
16:45 – IV tura warsztatów
18:00 – koncert Poli Rise
18:30 – pokaz taneczny zespołu Blackout
19:00 – Koncert Sorry BoysOstatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online