Lodovica Comello oraz Room 94 - dwa zupełnie nowe teledyski w Eska TV. Dwie premiery jutro w programie Teenage Lista

14/04/2015 14:27
Lodovica Comello - „Sin Usar Palabras/Bez Słów” oraz Room 94 - „Monday" dwa zupełnie nowe teledyski już jutro, w środę, 15 kwietnia w programie Teenage Lista! Nie przegapcie! 

Room 94 - „Monday"

Pierwszy z dwóch premierowych teledysków, które już jutro zobaczycie w programie Teenage Lista yo klip zespołu Room 94, doskonale już znanego polskiej publiczności, do piosenki Monday". Zespół z Londynu tworzą Kieran Lemon (śpiew, gitara), Dean Lemon (perkusja), Sean Lemon (gitara) oraz Kit Tanton (bas). Grupa ma za sobą dziewięć tras koncertowych w Wielkiej Brytanii. Występowała także w Polsce, Francji, Belgii, Holandii i Niemczech. Room 94 ma na swoim koncie mini-album „Loud Noises” (z przebojami „Ignorance Is Bliss” i „Rewind”), single „Chasing The Summer” i „Superstar”, a także płytę DVD z zapisem koncertów, jakie zespół zagrał w Warszawie, Londynie, Newcastle, Manchesterze i Sheffield.Lodovica Comello i Szymon Chodyniecki - „Sin Usar Palabras/Bez Słów”

Druga premiera to długo oczekiwany klip, który nagrała Lodovica Comello, zapraszając w nim do współpracy Szymona Chodynieckiego. Teledysk powstał do piosenki „Sin Usar Palabras/Bez Słów”. Nakręcono go w Polsce, a Lodovica Comello - gwiazda serialu Violetta i ulubienica nastolatek na całym świecie, zaprosiła w nim do współpracy młodego polskiego debiutanta Szymona Chodynieckiego - 21-letniego wokalistę, kompozytora i producenta, do niedawna związanego z zespołem South Blunt System. Piosenka znajdzie się na polskiej wersji jej płyty „Mariposa”, która od 14 kwietnia jest w sprzedaży. Zapraszamy do obejrzenia obydwu teledysków - środa, 15 kwietnia, Teenage Lista, godz. 17:05.


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online