LP - nowy teledysk Amerykanki jest już w sieci. A w nim... same kobiety?!

14/07/2017 16:51
LP - nowy singiel wokalistki doczekał się teledysku. Spróbujcie znaleźć chociaż jednego mężczyznę!

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa: 12

LP - nowy singiel promujący wersję deluxe albumu Lost On You to „When We’re High” już z teledyskiem. Klip do „When We’re High” wyreżyserował Chuck David Willis, z którym LP pracowała już wcześniej przy obrazach do piosenek „Lost On You” i „Other People”.

Kim jest LP? Tej bardzo popularnej i lubianej w Polsce wokalistki i autorki tekstów zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. Laura Pergolizzi pochodzi z Nowego Jorku i jest właścicielką ochrypłego wokalu, którym uwiodła tysiące fanów na całym świecie. Do roku 2014 działała na rynku muzycznym przede wszystkim jako autorka tekstów. Napisała utwory dla takich gwiazd jak Rihanna, Cher, Backstreet Boys, Cher Lloyd i wielu innych. Sławę przyniósł jej utwór „Lost On You”, który zdobył szczyty list przebojów w ponad 17 krajach.

Przypomnijcie sobie teledysk do kawałka „Lost On You”, dowiedzcie się więcej o najnowszym albumie LP Lost on YouNowości płytowe 2016. LP wydaje nowy pełny album. Znamy datę premiery i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne oraz nowe teledyski mamy dla Was w ESKA TV.


OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online