Macklemore ma bardzo wyluzowaną babcię. Na 100. urodziny dał jej... bardzo oryginalny prezent!

12/07/2017 16:20
Macklemore ma niesamowitą babcię. Staruszka obchodzi wprawdzie swoje setne urodziny, była jednak zachwycona prezentem od wnuka. Wokalista zamówił dla babci... striptizera.

kraj produkcji: Wlk. Brytania; kategoria wiekowa: 12

Macklemore zamówił dla babci striptizera na setne urodziny staruszki, ale była to tylko wisienka na torcie urodzinowych atrakcji! Wnuczek zabrał babcię na karaoke, do sklepu i na spacer. Wspólnie  zrobili zakupy i zagrali w grę komputerową. To był szalony dzień!

W końcu nie codziennie obchodzi się setne urodziny! Zapis tej niesamowitej imprezy urodzinowej znalazł się w teledysku do singla ,,Glorious", piosenki zapowiadającej nowy album Macklemore. 

Kawałek cieszy się ogromnym powodzeniem w Australii, Belgii, Francji, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. Raper powrócił w nim do stylu, który słyszeliśmy wcześniej w piosenkach ,,Can't Hold Us", ,,Thrift Shop", ,,Same Love", ,,And We Dance" czy ,,Downtown". Warto dodać, że wśród napisanych przez Macklemore kawałków znajdziemy też piosenki dedykowane innej ważnej kobiecie w życiu rapera - urodzonej w maju 2015 roku córce Sloane Haggerty.

Przypomnijcie sobie najpopularniejsze przeboje Macklemore na eska.tv: ,,Downtown", ,,Growing Up (Sloane's Song)" oraz ,,Arrows" i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w ESKA TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online