Magda Steczkowska prezentuje nowy klip. Obejrzyjcie Maskę na eska.tv

07/07/2017 15:19
Magda Steczkowska śpiewa o uczuciach. Obejrzyjcie nowy klip wokalistki - ,,Maska".

kraj produkcji: Polska; kategoria wiekowa:12

Magda Steczkowska prezentuje nowy teledysk. Klip powstał do piosenki ,,Maska" poświęconej miłości, namiętności, a także nadziei i odkrywaniu siebie na nowo. Tekst napisała Magda Steczkowska, a za kompozycję, aranżację i produkcję odpowiedzialny jest Marcin Kuczewski, który na swoim koncie ma współpracę z m.in. LemON, Edytą Górniak, Carmell i Arkiem Kłusowskim.

- Moje spotkanie z Marcinem Kuczewskim sprawiło, że otworzyłam się na nowe dla mnie brzmienia i dźwięki. Cieszę się ogromnie z naszej współpracy, która, mam nadzieję, zaowocuje jeszcze wieloma ciekawymi utworami - mówi Magda Steczkowska.

Klip do ,,Maski" powstał we wnętrzach hotelu Bonerowski Palace, z którego okien roztacza się cudowny widok na Rynek w Krakowie. Reżyserem klipu jest przez Jacek Dyląg. - Z Jackiem pracujemy od wielu lat - mówi wokalistka. - Jest to zawsze bardzo owocna współpraca. Ten teledysk jest wyjątkowo odważny, bardzo sensualny i zmysłowy dlatego fakt, że znamy się od wielu lat sprawił, że praca na planie była dla mnie dużo łatwiejsza - dodaje.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online