MARGARET Najlepszą Artystką, KAMIL BEDNAREK Najlepszym Artystą! ESKA Music Awards 2015 - nagrody przyznane!

29/08/2015 22:30
ESKA Music Awards 2015 - nagrody trafiły dziś do najbardziej przez Was lubianych artystek i artystów polskiej sceny muzycznej! Rozdanie nagród odbyło się w Szczecinie, a Eska TV przeprowadziła specjalnie dla Was ekskluzywną relację z czerwonego dywanu. Sprawdźcie, kto zdobył cenne trofea!
Zdjęcie z artykułu: MARGARET Najlepszą Artystką, KAMIL BEDNAREK Najlepszym Artystą! ESKA Music Awards 2015 - nagrody przyznane! MARGARET Najlepsz artystką i Najlepszym Artystą w sieci; Tomasz Łaski
Ilustracja do artykułu MARGARET Najlepszą Artystką, KAMIL BEDNAREK Najlepszym Artystą! ESKA Music Awards 2015 - nagrody przyznane!

ESKA Music Awards 2015 - nagrody rozdane! To był wieczór pełen emocji. Artyści cieszyli się ze zdobytych trofeów, a publiczność zgromadzona na sali w Szczecinie mogła podziwiać występy zaproszonych na galę gwiazd. Nominowani wykonawcy zmierzyli ze sobą w siedmiu kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Artysta, Najlepszy Radiowy Debiut, Najlepszy Zespół, Najlepszy Hit, Najlepsze Video oraz Najlepszy Artysta w Sieci. Na scenie w Szczecinie pojawiły się gwiazdy wieczoru, a jedną z najgoręcej witanych spośród nich był Adam Lambert - amerykański wokalista, który w Polsce cieszy się wprost szaloną popularnością. Przed publicznością zgromadzoną na gali w Szczecinie zaprezentował się też zespół Hurts, a także rodzime gwiazdy - Margaret, Cleo, Video, Enej, Grzegorz Hyży, Sarsa, Sound'n'Grace i Tabb, Kaen, K2, Agata Dziarmagowska, Maryla Rodowicz, Donatan i Natalia Nykiel. Gratulujemy zwycięzcom i już szykujemy się na galę w przyszłym roku!

Eska TV Najlepsze Video BĄDŹ DUŻY NATALIA NYKIEL!
eskaGO Award Najlepszy Artysta w Sieci MARGARET!
Najlepszy Artysta KAMIL BEDNAREK!
Najlepszy Zespół VIDEO!
Najlepsza Artystka MARGARET!
Najlepszy Radiowy Debiut SOUND'N'GRACE!
Najlepszy Hit SARSA MARKIEWICZ!
Nagroda specjalna Najlepszy Zagraniczny Artysta ADAM LAMBERT

 

Zdjęcie z artykułu: MARGARET Najlepszą Artystką, KAMIL BEDNAREK Najlepszym Artystą! ESKA Music Awards 2015 - nagrody przyznane! ESKA Music Awards 2015 VIDEO Najlepszym Zespołem 2015; Tomasz Łaski
Ilustracja do artykułu MARGARET Najlepszą Artystką, KAMIL BEDNAREK Najlepszym Artystą! ESKA Music Awards 2015 - nagrody przyznane!

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online