Mister Polski Rafał Maślak w Polskiej liście już wkrótce na antenie telewizji Eska TV! Pytanie Rafałowi możecie zadać już dziś!

08/12/2014 15:41
Mężczyzna, który swoją urodą olśniewa, oszałamia i zaskakuje. Najprzystojniejszy Polak, polska duma narodowa, mistrz Polski we wdzięku i urodzie, czyli Mister Polski, Rafał Maślak. Chcecie go zobaczyć? Oglądajcie Polską Listę. Atrakcyjny Rafał pojawi się w niej już niebawem, ale pytania do niego możecie zadawać już teraz.

Mister Polski jest Polakiem w każdym calu, więc nie mogło go zabraknąć w Polskiej liście. Jesteście ciekawi, jakiej muzyki słucha najlepiej wyglądający mężczyzna w Polsce? Chcielibyście się dowiedzieć, czy urodziwy Rafał chodzi na koncerty i na jakich imprezach można go spotkać? Zachodzicie w głowę, które teledyski najbardziej podobają się polskiemu championowi wdzięku? Rafał Maślak, niekwestionowany król polskich mężczyzn odpowie na wszystkie Wasze pytania w programie Polska lista. Jeśli chcecie zadać pytanie najprzystojniejszemu Polakowi, zostawcie je w komentarzach na profilu Eski TV na Facebooku. Zapraszamy do współtworzenia programu i do oglądania Polskiej listy z Rafałem Maślakiem w roli głównej!


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online