Muzyka klubowa prosto z Egiptu, czyli egzotyczny Dance Chart. W programie m.in. Armin van Buuren, Mike Mago & Dragonette, Alesso, Avicii i nie tylko

04/03/2015 14:19
Muzyka klubowa sprawdza się doskonale we wszystkich okolicznościach przyrody. A jak sprawdzi się w Egipcie, skąd Puoteck poprowadzi dla Was najbliższy Dance Chart? Wasze uszy pieścić będą w tym egzotycznym programie m.in. Armin van Buuren, Mike Mago & Dragonette, Alesso, Avicii i nie tylko. Dance Chart z Egiptu - piątek, 6 marca, godz. 21:00.

Dance Chart to program, w którym serwujemy Wam cotygodniową dawkę klubowego grania. Tak będzie i tym razem. Chwilowej zmianie ulegnie jednak jeden szczegół - zamiast ze studia w zimnej Polsce gospodarz programu Puoteck poprowadzi go dla Was z gorącego Egitpu. Spodziewajcie się więc sielankowych widoczków i egzotycznych okoliczności przyrody. Na ekranach Waszych telewizorów pojawią się palmy, gorący piasek, błękitna woda i dużo słońca. Jak w ten krajobraz wpiszą się teledyski, które złożą się na program? Wśród hitów, które usłyszycie w najbliższy piątek znajdą się m.in. Alesso - „Heroes (we could be)" ft. Tove Lo, Mike Mago & Dragonette - „Outlines", Armin van Buuren - „Together [In A State Of Trance]", Philip George - „Wish You Were Mine" oraz  Avicii - „The Nights". 


Zapraszamy na Dance Chart spod piramid - piątek, 6 marca, godz. 21:00Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online