Najlepszy program - dziś to Wy wybieracie piosenki! Bo to program telewizyjny lepszy niż inne! Czwartek, 3 września, godz. 16:00, Eska TV!

03/09/2015 14:14
Najlepszy program, to jak zapewne już wiecie, program telewizyjny lepszy niż inne. Dziś po raz kolejny Wam to udowodnimy, bo to właśnie dziś to Wy decydować będziecie, jakie piosenki dla Was zagramy! Podekscytowani? Oprawę muzyczną naszego dzisiejszego programu oddajemy w Wasze ręce! Najlepszy program - czwartek, godz. 16:00, Eska TV.

Najlepszy program poprowadzą dla Was we czwartek Jankes i Ola Kot, a jego tematem będą największe wtopy z wakacji. Śmiechu zapewne będzie beczka, a nawet beka! A co poza tym? Szykujcie się na zmiany! Zamiast tradycyjnej sondy damy Wam dziś dla odmiany muzyczny wybór! Przez cały program to Wy będziecie decydować o tym, jaki klip mamy zagrać. A my w zamian za to wybierzemy dla Was najwybitniejsze filmiki z YouTube. Jak się już zapewne domyślacie, zobaczycie w nich koty... Ale nie tylko! Będą też kaczki i miziane foki! W naszym programie nie zabraknie także, jak zwykle konkursów z nagrodami. Dziś będą to Mruczanki, Co mówisz, Dartenemy i Najlepszy SMS. Łączcie się z nami i zdobywajcie fantastyczne nagrody. Najlepszy program, czwartek, 3 września, godzina 16:00, Eska TV. Widzimy się!


Zapoznaj się z regulaminem konkursu Mruczanki

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Co mówisz

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Dartenemy

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Najlepszy SMS

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online