Najlepszy program - nowy, interaktywny program telewizyjny w Eska TV. Od poniedziałku do piątku od 16:00 do 18:00

18/08/2015 16:42
Najlepszy program na antenie Eska TV! Bądźcie z nami codziennie od poniedziałku do piątku od 16:00 do 18:00. To będzie najlepszy program telewizyjny we wszechświecie!  
Codziennie, od 16:00 do 18:00 spotykamy się z Wami w zupełnie nowym programie telewizyjnym, któremu nie bez powodu nadaliśmy niebanalny tytuł Najlepszy program! Absolutna nowość na antenie Eska TV umila Wam letnie tygodnie, pozwala rozerwać się w czasie wakacyjnej kanikuły i pozostawia po sobie niezatarte wspomnienie. Najgorętsze plotki, najlepsza muzyka, niesamowite konkursy, sweet focie - tego wszystkiego w naszym Najlepszym programie nie brakuje! Ale, co najważniejsze, Najlepszy program jest w stu procentach interaktywny! Współtworzycie go łącząc się z nami przez telefon lub internet! Kolejne odcinki prowadzą dla Was najlepsi prowadzący Najlepszego programu: Jan Pirowski, Marta Laux, Jankes i Ola Kot. Bądźcie z nami i koniecznie zajrzyjcie na stronę Najlepszego programu! Najlepszy program możecie oglądać codziennie, od poniedziałku do piątku, od 16:00 do 18:00.

Pamiętajcie, że nasz program jest interaktywny! Możecie się z nami łączyć przez Skype, Face Time i telefonicznie. Możecie także wysyłać do nas SMS, które pojawią się w programie – zasady zabawy znajdziecie w naszym regulaminie.

 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online