Najlepszy program wita Was we czwartek. Oglądajcie program telewizyjny lepszy od innych! Czwartek, 17 września, godz. 16:00 Eska TV

17/09/2015 13:53
Najlepszy program we czwartek, czyli program telewizyjny lepszy od innych! Uczcimy Dzień Nonsensopedii i ugościmy Fun Factory. Czwartek, 17 września, godz. 16:00 Eska TV.

Najlepszy program we czwartek, a w nim same najlepsze rzeczy, albo... najbardziej bezsensowne rzeczy! Dzisiaj bowiem obchodzimy Dzień Nonsensopedii! Z tej okazji Marta Laux oraz Krzysztof Jankes Jankowski pokażą Wam granice absurdu i nonsensu. W tym abstrakcyjnym odcinku wesprze nas gość specjalny - Fun Factory, kultowy niemiecki zespół z lat 90., który powraca właśnie na scenę. W programie pokażemy Wam ich najnowszy kawałek „Let's Get Crunk", który możecie obejrzeć już teraz na stronie internetowej eska.tv! Pamiętajcie również o sondzie, która dostępna jest na naszym Facebooku, w której zapytamy Was: grubość czy długość? Jak zwykle zaprosimy Was także do udziału w konkursach, a konkretnie w Dartenemy, Nowe przysłowia, Zrób coś głupiego i Najlepszy SMS. W programie nie zabraknie też Najlepszej loterii! Najlepszy program - czwartek, 17 września, godz. 16:00, Eska TV. Zapraszamy!

Archiwalne

Grubość czy długość?
Sonda #najlepszyprogram
  • Grubość 40
  • Długość 60

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Nowe przysłowia

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Dartenemy

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Zrób coś głupiego

Zapoznaj się z regulaminem konkursu  Najlepszy SMS 

Zapoznaj się z regulaminem Najlepszej loterii

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online