Najlepszy program z Margaret na pokładzie. Czwartek, 24 września, godz. 16:00 Eska TV

24/09/2015 12:23
Najlepszy program - program telewizyjny, który góruje nad innymi zaprasza Was przed telewizory. Naszym gościem będzie dziś Margaret, a Wy będziecie mogli zadać jej pytanie! Czwartek, 24 września, godz. 16:00 Eska TV - zapraszamy!
Zdjęcie z artykułu: Najlepszy program z Margaret na pokładzie. Czwartek, 24 września, godz. 16:00 Eska TV Najlepszy program - Marta Laux; materiały Eska TV
Ilustracja do artykułu Najlepszy program z Margaret na pokładzie. Czwartek, 24 września, godz. 16:00 Eska TV

 

Najlepszy program będzie dziś z Wami po raz pięćdziesiąty czwarty. Poprowadzą go Marta Laux oraz Przemo Stażysta. Gościem specjalnym będzie Margaret czyli Małgorzata Jamroży - polska piosenkarka, autorka piosenek i projektantka mody. O czym będziemy z nią rozmawiać? To już zależy od Was. Dzisiejszym tematem dnia są pytania do Margaret!  Piszcie zatem do nas, esemesujcie, zgłaszajcie się na Skype. Do rozdanie masa nagród, w tym nagrody od samej Margaret. Z YouTube wyłowiliśmy dla Was kaczki, krojenie arbuza, lądowanie na ulicy i selfie z wiewiórami. Do tego wszystkiego przygrywać nam będzie premierowa Demi Lovato  z numerem „Cool for the Summer" - to nasza dzisiejsza premierowa piosenka, do której teledysk możecie obejrzeć także na naszej stronie internetowej!  Na sam koniec zadzwonimy do szczęśliwca z Najlepszej loterii i spróbujemy dać mu tysiaka na takie tam drobne wydatki. Najlepszy program - czwartek, 24 września, godz. 16:00, Eska TV.

Archiwalne

Mało czy dużo?
Sonda #najlepszyprogram
  • Mało 25
  • Dużo 75

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Dartenemy

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Najlepszy SMS

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Pytanie do Margaret

Zapoznaj się z regulaminem Najlepszej loterii

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online