Najnowszy Dance Chart w zupełnie nowej odsłonie! Sprawdźcie, co się zmieni! W programie m.in. Oliver Heldens - „Koala" oraz Johnny Bravo & Darya Sergiyenko - „Ain't Nobody"

30/10/2014 10:26
Lubicie Dance Chart? Teraz będziecie lubić go jeszcze bardziej! Od jutra Wasz piątkowy program z muzyką taneczną pojawi się na ekranach Waszych telewizorów w nowej, odświeżonej scenografii. Dwa pozostałe filary programu - Puoteck i wypasiona muza - pozostaną bez zmian. W programie m.in. Oliver Heldens - „Koala" oraz Johnny Bravo & Darya Sergiyenko - „Ain't Nobody".


Jesteście gotowi na nową wizualnie szaloną odsłonę Dance Charta? Jesteście gotowi na mnóstwo świetniej muzyki do tańca? Puoteck zaprasza na Was na kolejny wypasiony program swojego autorstwa, w którym zaserwuje Wam kolejny, jedyny w swoim rodzaju muzyczny set, idealny na dobry początek weekendu. W programie usłyszycie między innymi kawałek Olivera Heldensa „Koala", pojawią się także Johnny Bravo & Darya Sergiyenko z piosenką „Ain't Nobody". Drugi z utworów to znany Wam już z anteny Eski TV cover jednego z kultowych przebojów disco z 1983 roku - „Ain’t Nobody” duetu Chaka Khan & Rufus. Aranżację dobrze znanej bywalcom dyskotek piosenki przygotował Łukasz Kalinowski, występujący pod pseudonimem Johnny Bravo, a charakterystyczny leniwy wokal należy do Daryi Sergiyenko. Jeśli jeszcze nie słyszeliście tej piosenki, koniecznie sprawdźcie, czy odświeżona wersja starego hitu przypadnie Wam do gustu.


Najnowszy Dance Chart już jutro, w piątek, 31 października o godzinie 20:00
Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online