Nowa, zaskakująca mieszanka hitów, czyli świeżutki Fresh Mix. W programie m.in. Madonna, Echosmith, AronChupa i nie tylko!

18/02/2015 16:52
W programie Fresh Mix w niekonwencjonalny sposób łączymy hity i tak przyrządzone muzyczne mikstury serwujemy Wam na zakończenie tygodnia, byście mogli bez zbędnych przerw rozkoszować się muzyką.

Nigdy nie kończąca się muzyczna historia - to jest właśnie Fresh Mix. Łączymy w nim specjalnie dla Was nie tylko dźwięki, ale i obrazy. Piosenki, które już dobrze znacie zestawiamy z nowościami, melodie szybkie z wolnymi, obrazy kolorowe z czarno-białymi. I tak powstają niepowtarzalne muzyczne mikstury, które możecie smakować w nieskończoność. Zapraszamy Was w kolejną muzyczną podróż w rejony, w które najprawdopodobniej jeszcze się nie zapuszczaliście! W piątkowej odsłonie Fresh Mixa zobaczymy m.in. takie teledyski jak: Madonna - „Living For Love", Echosmith - „Cool Kids", AronChupa - „I'm an Albatraoz", Just Kiddin - „Thinking About It", DUKES & Chevy One - „Sunset" oraz Olly Murs - „Wrapped Up". Zapraszamy!


Fresh Mix - piątek, 20 lutego, godz. 22:00

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online