Nowe teledyski na eska.tv. Obejrzyjcie klip Katy Perry Chained To The Rhythm

23/02/2017 12:15
Nowe teledyski na eska.tv. Katy Perry zaprezentowała właśnie nowy teledysk. To ,,Chained To The Rhythm". Obejrzyjcie klip na eska.tv.

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa: 12

 

Nowe teledyski na eska.tv. Kate Perry zaprezentowała właśnie nowy klip. To teledysk do piosenki „Chained To The Rhythm”, która zwiastuje nowy album wokalistki. Ostatnia płyta amerykańskiej wykonawczyni - Prism - ukazała się na rynku w 2013 roku.

Amerykańska wokalistka zaprezentowała „Chained To The Rhythm” po raz pierwszy w wersji live podczas tegorocznej 59. ceremonii gali wręczenia nagród Grammy. Gala odbyła się 12 lutego 2017 i została pokazana w stacji CBS.

Kawałek „Chained To The Rhythm” narodził się jako owoc współpracy Katy Perry z Maxem Martinem, Sią Furler Ali Payami oraz Skipem Marleyem.

Przypomnijmy, że jednym z najważniejszych osiągnięć Katy z zeszłego roku było wydanie przez artystkę bardzo dobrze przyjętego kawałka ,,Rise” - piosenka towarzyszyła  igrzyskom olimpijskim w Rio. Więcej o olimpijskim hicie Kate Perry możecie przeczytać tu: Nowe teledyski już wkrótce na eska.tv! W piątek, 5 sierpnia Katy Perry pokaże olimpijski Rise.

Obejrzyjcie teledysk do „Chained To The Rhythm” na eska.tv, przypomnijcie sobie „Dark Horse”, „Rise”, „This Is How We Do”, „Birthday” oraz oczywiście „Rise” i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online