Nowe polskie piosenki! Już dziś na eska.tv, jutro na antenie. Te-Tris i jego najnowszy kawałek ZPRDL już w piątek pokaże Najlepszy program

17/09/2015 09:00
Nowe polskie piosenki nadciągają! Już dziś na eska.tv, a już jutro po raz pierwszy na antenie. Najlepszy program pokaże Wam najnowszy kawałek autorstwa Te-Tris pod tajemniczym tytułem „ZPRDL". Piątek, godz. 16:00, Eska TV.

Nowe piosenki polskie na eska.tv oraz na antenie! Tym razem mamy coś dla fanów polskiego rapu – Te-Tris udostępnił właśnie pierwszy teledysk promujący jego nowy solowy krążek. Klip powstał do piosenki o tajemniczo brzmiącym tytule „ZPRLD". Bity stworzył do niej Te-Tris, za koprodukcję odpowiedzialny był Sir Michu, nad skreczami czuwał DJ DBT, natomiast obraz to dzieło Sensi&. Piosenka „ZPRLD" pochodzi z najnowszego krążka Te-Trisa Definitywnie, którego premiera została zaplanowana na 23 października 2015 r. Znany z licznych popisów podczas bitew freestyle'owych Te-Tris klimatem na nowej płycie wraca swoich pierwszych wydawnictw, po muzycznych eksperymentach na albumach Lot 2011 oraz Teraz, nie kopiuje jednak swojego wczesnego stylu. Definitywnie jest jego kolejną wyprawą w zupełnie nowe rejony muzyczne i w żaden sposób nie przypomina żadnej z wcześniejszych płyt rapera. Oczekując na premierę „ZPRLD" w Eska TV obejrzyjcie teledysk Te-Trisa na naszej stronie internetowej i bądźcie z nami w piątek, 18 września, kiedy tuż po godz. 16:00 klip po raz pierwszy w Eska TV pokaże Najlepszy program. Zapraszamy!

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online