Nowe polskie piosenki, nowe teledyski na eska.tv. Monika Lewczuk prezentuje klip Biegnę ft. Antek Smykiewicz

10/03/2017 11:48
Nowe polskie piosenki i nowe teledyski na eska.tv. Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz w jednej piosence. Wokalista wsparł młodą gwiazdę swoim talentem w kawałku ,,Biegnę". Obejrzyjcie klip na eska.tv! 

kraj produkcji: Polska, kategoria wiekowa: 12

Nowe polskie piosenki, nowe teledyski na eska.tv. Monika Lewczuk zaprezentowała właśnie swój najnowszy klip. Teledysk powstał do piosenki ,,Biegnę", którą wokalistka zaśpiewała z Antkiem Smykiewiczem.

Kim jest Monika Lewczuk? Ta młoda, ale bardzo obiecująca wokalistka zaczynała karierę w konkursach piękności, zdobywając tytuł Miss Mazowsza 2009 i Miss Supranational 2011. Od początku pociągała ją także scena. Monika i w tej dziedzinie zaczęła szybko odnosić sukcesy, podbijając radiowe listy przebojów. W 2016 roku ukazał się debiutancki album Lewczuk zatytułowany #1, a niedawno wokalistka nagrała  piosenkę ,,Libre" wraz z Alvaro Solerem (więcej o wspólnej piosence Moniki i Alvaro przeczytacie tu: Nowe teledyski na eska.tv: Alvaro Soler i Monika Lewczuk - Libre). Po tych wszystkich doświadczeniach muzycznych przyszedł czas na duet z kolegą z Polski - ,,Biegnę". Obejrzyjcie klip do tej piosenki na eska.tv!

Posłuchajcie piosenek ,,Libre", ,,Ty i ja", ,,Zabiorę cię stąd" oraz ,,Tam, tam". Dowiedzcie się przy okazji, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV! Zapraszamy!

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online