Nowe polskie piosenki w programie Eska TV Nófki sztuki. Dziś - Buka, Rahim i ich Nawyki!

15/09/2015 09:54
Nowe polskie piosenki – możecie je usłyszeć w zupełnie nowym programie Eska TV Nófki sztuki. Dziś po raz pierwszy zagramy dla Was „Nawyki", kawałek, który wspólnie stworzyli Buka i Rahim.
Zdjęcie z artykułu: Nowe polskie piosenki w programie Eska TV Nófki sztuki. Dziś - Buka, Rahim i ich Nawyki! Buka i Rahim - Nawyki; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Nowe polskie piosenki w programie Eska TV Nófki sztuki. Dziś - Buka, Rahim i ich Nawyki!

 

Nowe polskie piosenki i zupełnie nowe piosenki z importu - to właśnie one składają się na zupełnie nowy program od zupełnie niedawna obecny na antenie Waszej ulubionej telewizji muzycznej Eska TV. W dzisiejszym programie - „Nawyki", piosenka z optymistycznym przekazem, którą wspólnie stworzyli Buka i Rahim. Piosenka jest drugim singlem z wyjątkowej płyty. Wyjątkowej, bo po raz pierwszy połączyli w niej swoje siły twórcze Buka i Rahim. Tytuł płyty – „Optymistycznie”, a ma ona pojawić się na sklepowych półkach już w październiku i, jak obiecują jego twórcy, ma być dla wszystkich słuchaczy źródłem optymizmu i pozytywnej energii. Słowa do piosenki „Nawyki” napisali wspólnie Mateusz Daniecki (Buka) i Sebastian Salbert (Rahim), a muzykę skomponował Grzegorz Grzelczak. Nófki sztuki – wtorek, 15 września, godz. 22:00.

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE!

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online