Nowe polskie piosenki z Deezer Sessions? Już wkrótce je usłyszycie. Pierwsza polska wokalistka zaśpiewała obok takich sław, jak Ed Sheeran i Asaf Avidan

14/09/2015 15:16
Nowe polskie piosenki, i to nie byle jakie! Na Deezer Sessions po raz pierwszy zaproszona została artystka z Polski. Szlaki przecierali jej m. in. Selah Sue, Ed Sheeran, Lianne La Havas czy Asaf Avidan.

 

Kim jest ta artystka, dzięki której usłyszycie już niedługo nowe polskie piosenki nagrane na Deezer Sessions? To Pola Rise, kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów. Do projektu Pola wybrała trzy kawałki ze swojej debiutanckiej płyty w koncertowych aranżacjach. Towarzyszyła jej stała ekipa: MANOID i Tobera, Wiktoria Jakubowska i Agata Kurzyk. Jesienią na rynku muzycznym pojawi się EPka - „The Power of Coincidence LIVE”. Nagrywając na Deezer Sessions Polka znalazła się w doborowym towarzystwie. Do projektu zaproszeni zostali wcześniej tak popularni wykonawcy, jak Selah Sue, Ed Sheeran, Lianne La Havas czy Asaf Avidan. Deezer Session z udziałem Poli Rise ukaże się już w październiku. Zdjęcia zrealizował Arek Powałka, reżyseria Enola Goska, a za produkcję odpowiada PAKO Film. Przypomnijmy, że wokalistka zadebiutowała utworem „Did you sleep last night”, który ma już ponad 150 tys. odsłon na YouTube, zaśpiewała też „Soulless dance", który odtworzono już niemal 130 000 razy.

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online