Nowe teledyski i nowe polskie piosenki. Obejrzyjcie nowy klip Margaret Blue Vibes na eska.tv

17/03/2017 12:13
Nowe teledyski i nowe polskie piosenki. Najnowszy klip Margaret „Blue Vibes" jest już w sieci. Obejrzyjcie klip i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV.  

 

kraj produkcji: Polska; kategoria wiekowa:12

 

Nowe teledyski i nowe polskie piosenki. W sieci jest już najnowszy teledysk Margaret, który powstał do piosenki „Blue Vibes". Wokalistce w teledysku towarzyszy Smerfetka, piosenka zostanie bowiem wykorzystana na polskiej ścieżce dźwiękowej filmu animowanego Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. W wersji z tekstem po angielsku ten sam kawałek wykonywała Meghan Trainor (dowiedzcie się więcej: Muzyka pop - Smerfy to lubią! Piosenkę napisze dla nich Meghan Trainor). Data premiery polskiej wersji filmu o niebieskich stworkach została wyznaczona na 26 maja 2017.

Obejrzyjcie teledysk „Blue Vibes" na eska.tv, przypomnijcie sobie stare przeboje Margaret: „Start A Fire", „Heartbeat", „Smak radości" i „Cool Me Down", sprawdźcie także przy okazji, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV.

Najzatwardzialszym fanom wokalistki przypominamy też występ Margaret na gali ESKA Music Awards 2015 - jak zapewne pamiętacie, w sierpniu 2015 roku Margaret wygrała w kategorii Najlepsza artystka w ESKA Music Awards 2015, uzyskała także nagrodę eskaGO Award - Najlepszy artysta w sieci. W roku 2013 do rąk Margaret trafiła nagroda ESKA Music Awards 2013 w kategorii Najlepsze Video.

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online