Nowe teledyski na eska.tv. Enrique Iglesias - Amar - nowy klip How to love już w sieci. Obejrzyjcie na eska.tv

15/03/2017 13:10
Nowe teledyski na eska.tv. Enrique Iglesias pokazał właśnie kolejny klip. Po ,,Súbeme la Radio" przyszedł czas na ,,How to love". Obejrzyjcie na eska.tv.

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa:12

 

Nowe teledyski na eska.tv. Enrique Iglesias prezentuje nowy klip. Tym razem to ilustracja do piosenki o miłości ,,How to love".

Czy najnowsze dzieło Iglesiasa dorówna popularnością jego poprzedniej produkcji ,,Súbeme la Radio"? Nie będzie to wcale łatwe. Zdjęcia do ,,Súbeme la Radio" kręcono w przepięknych okolicznościach przyrody - na Kubie. Przyjazd Enrique na tę piękną i jakże egzotyczną wyspę wywołał falę szalonego entuzjazmu wśród jego tamtejszych wielbicieli. Wszyscy chcieli znaleźć się jak najbliżej swojego idola. Więcej o niesamowitych okolicznościach, w jakich powstawał ten teledysk przeczytacie tutaj: Nowe teledyski na eska.tv. Enrique Iglesias prezentuje nowy klip.

Przypominamy wam przy okazji, że Enrique Iglesias już wkrótce odwiedzi Polskę. Koncert zaplanowano na 17 maja 2017, artysta wystąpi w Ergo Arenie w Gdańsku.

Obejrzyjcie teledysk do piosenki ,,How to love" Enrique Iglesiasa na eska.tv. Posłuchajcie też starych przebojów Iglesiasa - ,,Don't You Need Somebody", ,,Duele El Corazon", ,,Messin' Around" i ,,El Perdon" i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online