Nowe teledyski na eska.tv. Ewelina Lisowska prezentuje nowy klip. Niebo/Piekło na eska.tv

15/02/2017 12:00
Nowe teledyski na eska.tv. Ewelina Lisowska chwali się nowym klipem. Obejrzyjcie Niebo/Piekło na eska.tv.

kraj produkcji: Polska; kategoria wiekowa: 12

Nowe teledyski na eska.tv. Ewelina Lisowska prezentuje nowy singiel i nowy klip. Obejrzyjcie ,,Niebo/Piekło" na eska.tv! Najnowszy singiel Eweliny w remixie Jaro to historia o wzlotach i upadkach w związku dwojga ludzi z optymistycznym przesłaniem. Na zakończenie największej nawet burzy może wyjść słońce, a prawdziwa miłość przetrwa każdy sztorm - przekonuje Ewelina.

Singiel ,,Niebo/Piekło" pochodzi z drugiej w dorobku płyty Eweliny Lisowskiej zatytułowanej Ponad wszystko. Krążek ukazał się 4 listopada 2014 roku. Na płycie można było usłyszeć między innymi akordeon Czesława Mozila, a wydawnictwo promował singiel ,,Prosta sprawa". Więcej o płycie Ponad wszystko możecie przeczytać tu: Nowości płytowe 2016. Ewelina Lisowska wydaje drugą płytę. Ponad wszystko lada chwila w sklepach.

Obejrzyjcie teledysk do piosenki ,,Niebo/Piekło" na eska.tv, przypomnijcie sobie także starsze piosenki Eweliny Lisowskiej ,,Prosta sprawa", ,,Zatrzymaj się" oraz ,,Nowe horyzonty" i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV. 

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online