Nowe teledyski na eska.tv. Frele biorą na warsztat kolejny hit. Alicia Keys - Girl On Fire po śląsku!

20/03/2017 15:04
Nowe teledyski na eska.tv. Frele i nowy cover w śląskim stylu. Tym razem to piosenka Alicji Keys ,,Girl On Fire". Będzie kolejny hit?

kraj produkcji: Polska; kategoria wiekowa: 12

Nowe teledyski na eska.tv. Wielkie hity muzyki pop po śląsku - właśnie w tej jakże niszowej dziedzinie specjalizują się Frele. Pierwsza była piosenka Adele i jej ,,Hello" potem dziewczyny wzięły na tapetę Miley Cyrus i ,,Wrecking Ball" (w wersji śląskiej - ,,Maras"), a teraz przyszła kolej na Alicję Keys i jej wieki przebój ,,Girl On Fire". ,,Kożdo baba przaje swojymu chopu. My śpywomy wszystkim grubiorzom. A tymu hajerowi nojbarzij" - deklarują dziewczyny we wpisie pod swoją piosenką.

Czy swojska wersja ,,Girl On Fire" zrobi furorę podobnie, jak dwie poprzednie produkcje zespołu Frele? Czy najnowsze dzieło tria ze Ślaska jest, jak poprzednie, skazane na sukces? ,,Hajmat to Ślunsk/ a chop to hajer/ Na grubie dupi coły dziyń/ Wraco wymplompany fest" - śpiewają Frele, niezależnie od tego, co może to oznaczać...

Dowiedzcie się więcej o ,,Achim" (video znajdziecie tu: Nowości muzyczne na eska.tv. Hello Adele w wersji śląskiej robi furorę w sieci), i o ,,Maras" (Nowe teledyski na eska.tv. Hit Miley Cyrus po śląsku - Frele wracają z nowym coverem!) i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online