Nowe teledyski na eska.tv. Sarsa prezentuje Bronię się. Obejrzyjcie klip na eska.tv

10/03/2017 11:30
Nowe teledyski, nowe polskie piosenki. Sarsa wraca do gry. Wokalistka nagrała teledysk do piosenki „Bronię się". Obejrzyjcie na eska.tv.

kraj produkcji: Polska, kategoria wiekowa: 12

Nowe teledyski, nowe polskie piosenki. Sarsa przypomnia fanom o swoim istnieniu i prezentuje nowy teledysk. Młoda polska wokalistka pokazała właśnie klip do piosenki „Bronię się". Przed czym broni się Sarsa? Kto ją atakuje? Może potrzebuje pomocy? Jeśli lubicie Sarsę, koniecznie sprawdźcie.

Sarsa powraca do gry po krótkim okresie milczenia. Niedawno wokalistka nagrała singiel zatytułowany ,,Od połowy" wraz z Ukeje - polskim piosenkarzem, autorem tekstów i kompozytorem. Wcześniej, w 2015 roku - wydała debiutancką płytę Zapomnij mi. Pochodzą z niej takie hity, jak „Indiana” oraz „Naucz mnie”. Za tę drugą piosenkę Sarsa uhonorowana została nagrodą ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Hit, a teledysk tak spodobał się jej fanom, że doczekał się nawet swojej parodii!

Obejrzyjcie najnowszy teledysk Sarsy, przypomnijcie sobie „Indiana”, „Naucz mnie”.„Od połowy” i „Dzielę”. Dowiedzcie się przy okazji, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV! Zapraszamy!

Więcej o piosence Sarsy i Ukeje przeczytacie tu: Nowe teledyski i oryginalne duety. Sarsa i Ukeje razem.

 

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online