Nowe teledyski na eska.tv. The Weeknd pokazał kolejny klip - I Feel It Coming. Obejrzyj na eska.tv

13/03/2017 10:42
Nowe teledyski na eska.tv. The Weeknd w kosmosie? Kanadyjski wokalista przedstawia teledysk do ,,I Feel It Coming" ft. Daft Punk. Obejrzyjcie klip na eska.tv.

 

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa: 12

Nowe teledyski na eska.tv. The Weeknd prezentuje kolejny teledysk. Zaledwie przed miesiącem w sieci pojawił się klip ,,Reminder". Dziś możemy już oglądać kolejny teledysk Abla Tesfaye'a - ,,I Feel It Coming". W piosence wokalistę wsparł francuski duet Daft Punk.

Piosenka ,,I Feel It Coming" pochodzi z trzeciego studyjnego albumu The Weeknd Starboy z 2016 roku. Utwór jest owocem twórczego współdziałania The Weeknd, Erica Chedeville'a oraz dwójki kanadyjskich producentów i twórców piosenek - Doca McKinneya i Cirkuta. W cyfrowej sprzedaży kawałek pojawił się 18 listopada 2016 jako singiel promujący płytę.

A teledysk? To nostalgiczna podróż The Weeknd na odległą planetę, gdzie wokalista spotka Stargirl, tajemniczą postać odtwarzaną przez Kiko Mizuharę. W zamierzeniu twórców klip ma przypominać nagrania dokonywane za dawnych lat na videokasetach VHS.

Więcej o poprzednim klipie z płyty Starboy -  ,,Reminder" - przeczytacie tutaj: Nowe teledyski na eska.tv. The Weeknd prezentuje nowy klip Reminder. Przypominamy wam przy okazji, że The Weeknd odwiedzi już niedługo Polskę. Wokalista będzie jedną z gwiazd festiwalu Open'er.

Obejrzyjcie teledysk do piosenki ,,I Feel It Coming" na eska.tv, przypomnijcie sobie piosenki „Can't Feel My Face", ,,Starboy", ,,Low Life", ,,In The Night" oraz ,,The Hills" i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online