Nowości muzyczne 2017. Ed Sheeran powraca. Najnowsze dzieło Brytyjczyka ujrzy światło dzienne już w najbliższy piątek

03/01/2017 10:00
Nowości muzyczne 2017. Ed Sheeran przerywa milczenie i ogłasza muzyczny powrót. Co to będzie? Odpowiedź już w piątek 6 stycznia 2017.

Nowości muzyczne 2017. Ed Sheeran powraca z nowym materiałem. Bardzo lubiany na całym świecie brytyjski wokalista, który ma na swoim dwa albumy studyjne, 11 mini albumów i 13 singli zamieścił na swoim profilu filmik, w którym zapowiada nowy materiał.

Co dla swoich fanów szykuje Ed Sheeran? Tego na razie nie wiadomo. Wiadomość na profilu artysty jest dość enigmatyczna i trudno wywnioskować z niej cokolwiek konkretnego, oprócz tego, że niespodzianka będzie bez wątpienia z dziedziny muzyki.

W swoim dorobku Ed Sheeran ma jak na razie dwie płyty studyjne, obydwie wydane pod tajemniczymi, intrygującymi i jakże ascetycznymi tytułami + (2011) i x (2014). Nagrał także takie między innymi przeboje jak ,,The A Team", ,,Don't", ,,Sing" oraz ,,Thinking Out Loud". Pod koniec 2015 roku pojawiła się edycja specjalna płyty x oraz film Jumpers For Goalposts zrealizowany w trakcie trzech koncertów Eda Sheerana na stadionie Wembley w Londynie, w lipcu 2015 roku (reżyseria - Paul Dugdale). Oprócz utworów z koncertu film Jumpers For Goalposts przedstawia drogę Eda Sheerana do wielkiej kariery, od początków aż po dziś dzień.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online