Nowości muzyczne 2017. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć klubowy rok 2017?

04/01/2017 09:51
Nowości muzyczne 2017. Zespół Ofenbach w natarciu. Klubowy duet prezentuje kawałek ,,Be Mine" i zapowiada teledysk do utworu.
Zdjęcie z artykułu: Nowości muzyczne 2017. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć klubowy rok 2017? Nowości muzyczne 2017 - Ofenbach; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Nowości muzyczne 2017. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć klubowy rok 2017?

Nowości muzyczne 2017 i nowa klubowa gwiazda z Francji. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć rok 2017? Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym szybko zdobywającym popularność zespole, to najwyższy czas, by się z nim zapoznać.

Za nazwą Ofenbach kryje się duet DJ-ów i producentów z Paryża - Dorian Lo i César de Rummel. Najnowszy singiel ich autorstwa łączący deep house z elementami rocka ,,Be Mine" tuż po premierze błyskawicznie stał się hitem. Tworzący zespół muzycy znają się od dzieciństwa, a muzykę klubową tworzą wspólnie od 10 lat. Od roku 2014 komponują przede wszystkim w stylistyce deep house. Piosenki Ofenbacha święcą triumfy w serwisach streamingowych, duet może się pochwalić także tym, że jedną z ich kompozycji zremiksował sam Bob Sinclair. Dziełami Doriana i Césara są między innymi takie kawałki jak ,,Around The Fire" i ,,You Don't Know Me", obydwa świetnie przyjęte przez fachowe media.

Kawałek ,,Be Mine" bardzo szybko zdobywa sobie popularność, w związku z czym Ofenbach zapowiedzieli już zrealizowanie teledysku do piosenki. Klip ma pojawić się na początku 2017 roku.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online