Nowości muzyczne 2017. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć klubowy rok 2017?

04/01/2017 09:51
Nowości muzyczne 2017. Zespół Ofenbach w natarciu. Klubowy duet prezentuje kawałek ,,Be Mine" i zapowiada teledysk do utworu.
Zdjęcie z artykułu: Nowości muzyczne 2017. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć klubowy rok 2017? Nowości muzyczne 2017 - Ofenbach; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Nowości muzyczne 2017. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć klubowy rok 2017?

Nowości muzyczne 2017 i nowa klubowa gwiazda z Francji. Ofenbach - czy to właśnie do nich będzie należeć rok 2017? Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym szybko zdobywającym popularność zespole, to najwyższy czas, by się z nim zapoznać.

Za nazwą Ofenbach kryje się duet DJ-ów i producentów z Paryża - Dorian Lo i César de Rummel. Najnowszy singiel ich autorstwa łączący deep house z elementami rocka ,,Be Mine" tuż po premierze błyskawicznie stał się hitem. Tworzący zespół muzycy znają się od dzieciństwa, a muzykę klubową tworzą wspólnie od 10 lat. Od roku 2014 komponują przede wszystkim w stylistyce deep house. Piosenki Ofenbacha święcą triumfy w serwisach streamingowych, duet może się pochwalić także tym, że jedną z ich kompozycji zremiksował sam Bob Sinclair. Dziełami Doriana i Césara są między innymi takie kawałki jak ,,Around The Fire" i ,,You Don't Know Me", obydwa świetnie przyjęte przez fachowe media.

Kawałek ,,Be Mine" bardzo szybko zdobywa sobie popularność, w związku z czym Ofenbach zapowiedzieli już zrealizowanie teledysku do piosenki. Klip ma pojawić się na początku 2017 roku.

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online