Nowości muzyczne i filmowe. Shawn Mendes zagra w Summer of Love

16/03/2017 13:31
Nowości muzyczne i filmowe. Shawn Mendes na wielkim ekranie. Wokalista zagra w filmie Summer of Love. 

kraj produkcji: Kanada; kategoria wiekowa:12

Nowości muzyczne i... filmowe. Shawn Mendes pojawi się już wkrótce na wielkim ekranie. Młody kanadyjski wokalista zagra w filmie - musicalu Summer of Love. Jak się okazuje, gwiazdor jest wielbicielem musicali i to między innymi dlatego zdecydował się przyjąć propozycję zagrania w filmie.

O czym będzie opowiadać Summer of Love? Fabuła filmu na razie owiana jest tajemnicą. Produkcja określona jest jako „film drogi”, ale sugerując się tym lakonicznym określeniem, tytułem filmu oraz doniesieniami z prasy branżowej można podejrzewać, że musical będzie opowieścią o hipisach podróżujących do San Francisco w poszukiwaniu wolności i wolnej miłości i w proteście przeciwko wojnie koreańskiej.

W jaką rolę wcieli się kanadyjski idol nastolatek? To na razie także tajemnica produkcji. Pewne jest jednak to, że reżyserią filmu zajmie się inny Kanadyjczyk - Ivan Reitman.

Przypomnijcie sobie przeboje Shawna Mendesa - ,,Mercy", ,,Treat You Better", ,,I Know What You Did Last Summer" i ,,Stitches" i sprawdźcie, jakie nowości muzyczne mamy dla was w Eska TV.

 

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online