Nowości muzyczne na jesień nadciągają. Posłuchajcie nowego singla OMI, autora Cheerleader, zwiastującego jego fonograficzny debiut

03/09/2015 11:08
Nowości muzyczne na jesień - jesteście ciekawi, co na nadchodzącą jesień szykują dla Was gwiazdy? Posłuchajcie najnowszego singla OMI, zapowiadającego jego debiutancką płytę. 

 

OMI - ten pseudonim z pewnością nie jest Wam obcy. Wokalista z Jamajki zasłynął ostatnio mega hitem „Cheerleader", który międzynarodową popularność zyskał jako remix autorstwa niemieckiego DJ-a Felixa Jaehna, a obecnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem zatytułowanym ME 4 U. Premiera płyty na CD została zaplanowana na 16 października 2015. Jesteście ciekawi, jaki materiał się na niej pojawi? Posłuchajcie singla zwiastującego fonograficzny debiut OMI - kawałka zatytułowanego „Hula Hoop”, jednego z pierwszych numerów zwiastujących tegoroczne jesienne nowości muzyczne. Piosenka jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych oraz w sprzedaży cyfrowej. Czy „Hula Hoop” ma szansę stać się hitem jesieni? Czy powtórzy sukces, „Cheerleader”, wespnie się na pierwsze miejsce listy Billboard Hot 100 i będzie równie chętnie odtwarzana na YouTube? To się dopiero okaże... Eska.tv poleca!


 

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online