Nowości muzyczne w Eska TV! Sara Pach i jej piosenka Siła Wiary po raz pierwszy w Eska TV już w środę w programie Teenage Lista!

22/06/2015 16:23
Nowości muzyczne i utalentowani debiutanci w Eska TV! W środę, 24 czerwca, w programie Teenage Lista, tuż po godzinie 17:00 po raz pierwszy na naszej antenie Sara Pach i piosenka Siła Wiary!   

Sara Pach, rocznik 1995, jest młodą i bardzo utalentowaną wokalistką. Na pianinie i gitarze grać nauczyła się sama, i już od najmłodszych lat lubiła występować publicznie, nawet przed wyimaginowaną publicznością. Przełomowym momentem w jej życiu okazał się rok 2013, kiedy to założyła swój kanał muzyczny na Youtube. Jak się okazało, popularność jej piosenek zaczęła rosnąć w lawinowy sposób. Sara nagrywała przede wszystkim covery, znalazły się wśród nich między innymi: „Imię deszczu" (Mafia), „My Heart Will Go On" (Celine Dion), „Say You Love Me" (Jessie Ware), „Nic do stracenia" (Mrozu), „Tajna misja" (Ewa Farna) oraz „Teraz ty" (Liber i Natalia Szroeder). Autorska wersja tej ostatniej piosenki spotkała się z bardzo dużym uznaniem odbiorców. W najbliższą środę, 24 czerwca po raz pierwszy Sara zagości na antenie Eska TV. Jej piosenkę Siła Wiary Pokażemy Wam po raz pierwszy w programie Teenage Lista, tuż po godzinie 17:00. Nie przegapcie!


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online