Nowości płytowe 2015 - Chris Brown prezentuje drugi singiel z płyty Royalty. Sprawdźcie, jak brzmi Back To Sleep i jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV!

15/12/2015 09:00
Nowości płytowe 2015 - Chris Brown szykuje dla Was swój kolejny krążek - Royalty i prezentuje „Back To Sleep", kolejny teledysk promujący płytę. 

 

Nowości płytowe 2015 - ciąg dalszy. Jedna z najniecierpliwiej oczekiwanych premier płytowych tego roku Royalty pojawi się w sprzedaży już w najbliższy piątek, 18 grudnia. Szykuje ją dla swoich wielbicieli Chris Brown, obecnie jeden z najciekawszych wokalistów R’n’B na świecie. W sieci pojawił się właśnie kolejny teledysk promujący płytę - „Back To Sleep". Czy Reality powtórzy sukces wcześniejszych płyt Browna? Czy wokalista ponownie przekona nas, że jest obecnie jednym z najciekawszych wykonawców R’n’B na świecie? Płyta ukaże się na CD wersji podstawowe oraz deluxe z czterema dodatkowymi utworami. Krążek można już teraz zamawiać w przedsprzedaży w sklepach cyfrowych, otrzymując „od ręki" single „Liquor / „Zero”, „Back To Sleep” oraz „Fine By Me”. W oczekiwaniu na premierę Royalty posłuchajcie kawałków z udziałem Chrisa Browna, które zapewne już znacie i lubicie - „Do It Again", „Body On Me", „Five More Hours" i „Fun". Sprawdźcie też, jakie nowości muzyczne mamy dla Was w Eska TV.

 

Royalty - lista utworów:

1. Back To Sleep
2. Fine By Me
3. Wrist feat. Solo Lucci
4. Make Love
5. Liquor
6. Zero
7. Anyway
8. Picture Me Rollin’
9. Who’s Gonna (NOBODY)
10. Discover
11. Little Bit
12. Proof
13. No Filter
14. Little More (Royalty)

CD Deluxe BONUS TRACKS:

15. Day One
16. Blow It In The Wind
17. Kae

18.U Did It feat. Future

 

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

 

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online