Nowy program na antenie Eski TV - Wczorajsi, czyli taśmy prawdy. Pierwszy odcinek już w najbliższą niedzielę, 2 listopada!

30/10/2014 11:41
Chcesz poznać najbardziej odjechanych imprezowiczów w Polsce? Chcesz poznać ludzi, którzy szaleją do białego rana, potrafią bawić się w niebanalny sposób i nie znają umiaru? Koniecznie oglądaj zupełnie nowy program Eski TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”! Pierwszy, premierowy odcinek programu już w najbliższą niedzielę, 2 listopada o godz. 23!


„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to nowy program Eski TV, który już pod koniec nadchodzącego weekendu pojawi się na antenie naszej telewizji. W kolejnych odcinkach programu kamera Eski TV będzie gościć na imprezach, przyglądając się szalonej zabawie bohaterów programu i rejestrując najbardziej odlotowe momenty wieczoru. Będziemy podglądać nietypowe, czasem szokujące zachowania młodych ludzi podczas zabawy, a potem wspólnie z nimi analizować wydarzenia minionego dnia.

Chcecie poznać najbardziej szalonych imprezowiczów w Polsce? Chcecie zobaczyć, jak się bawią i jakie mają pomysły na odlotowy wieczór? Koniecznie oglądajcie nowy program Eski TV „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy"!

W pierwszym odcinku programu poznacie Karolinę, Oliwię i Piotrka.

Karolina pochodzi z Żyrardowa. Pracuje jako SMS-owa wróżka. Właśnie rozpoczęła naukę w Studium Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawie. Jej największą pasją są szczury - ma ich pięć. Jeszcze do niedawna co weekend ostro balowała, głównie w klubach. Teraz preferuje domówki - po prostu łatwiej imprezować ze szczurami w domu niż w klubie…

Oliwia mieszka w Nakle. Imprezować zaczęła w wieku 16 lat – najpierw w Niemczech, gdzie mieszkała przez pewien czas z mamą. Obecnie jeździ po klubach w całej Polsce. Kieruje się zasadą „Jak melanż, to na grubo albo wcale!”. Dotychczasowe związki Oliwii rozpadały się właśnie ze względu na jej zamiłowanie do imprezowania. Nadal nie myśli o żadnej stałej relacji. Jak facet - to na chwilę. Zdarza jej się wypić stanowczo za dużo, robi się wtedy nieprzewidywalna. Przygodny seks? Wszystko jest dla ludzi.

Piotrek pochodzi z Zamościa. Kilka lat temu przerwał naukę w tamtejszym technikum i przeprowadził się do Warszawy, aby – jak twierdzi – poużywać życia. Przez chwilę uczył się w liceum wieczorowym, ale nauka kolidowała mu z codziennymi melanżami, więc rzucił szkołę. Mówi, że jest czarną owcą w rodzinie. Żyje z dnia na dzień i nie myśli o przyszłości. Wszelkie zarobione pieniądze wydaje na podróże i zabawę.


Oglądaj program „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" na antenie Eski TV! Premierowe odcinki - niedziela, godz. 23:00. Powtórki programu - poniedziałki, wtorki, środy i czwartki, godz. 23:00


Pierwszy odcinek programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" już w najbliższą niedzielę, 2 listopada, o godz. 23:00


Zobacz więcej!
Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online