Nowy program w Eska tv! 100 złotych, czyli klipy które opłaca się znać po raz pierwszy na antenie już w najbliższą niedzielę!

04/03/2015 10:35
Klipy, które towarzyszyły Waszym pierwszym miłościom. Teledyski, które nie obeszły się bez echa i wywarły jakiś wpływ. Nowy program w Eska TV 100 teledysków, które opłaca się znać właśnie im będzie poświęcony. Pierwszy odcinek już w niedzielę, 8 marca, o godz. 16:00!

Teledyski towarzyszą najważniejszym chwilom naszego życia. Przy nich się zakochujemy i rozstajemy. Przy nich rozgrywają się najbardziej szalone imprezy, przy nich padają z naszych ust najintymniejsze wyznania. Czy ktoś z Was się z tym nie zgodzi?

Eska TV dobrze o tym wie i dlatego w wiosennej ramówce stacji znalazł się program 100 złotych, czyli klipy które opłaca się znać. Pokażemy Wam w nim najważniejsze teledyski, które nie obeszły się bez echa, które wywarły jakiś wpływ.

Ale same teledyski to nie wszystko! O własnych doświadczeniach związanych z poszczególnymi klipami opowiedzą w 100 złotych gwiazdy i celebryci, którzy te teledyski także oglądali i lubili.

W pierwszym odcinku programu pokażemy Wam m.in. takie klipy, jak Die Antwoord - „I Fink U Freeky", „No Boyfriend" - Sak Noel, DJ Kuba & Neitan ft. Mayra Veronica oraz „Trójkąty i kwadraty" Dawida Podsiadło.

Wśród gości, którzy opowiedzą o prezentowanych klipach znajdą się m.in.: Doda, Liber, Honorata Skarbek, Czesław Mozil, Łukasz Jakóbiak, Saszan, Dawid Kwiatkowski oraz Rafał Maślak.

Pierwszy odcinek programu 100 złote, czyli klipy, które opłaca się znać pokażemy już w najbliższą niedzielę, 8 marca, o godzinie 16:00. Bądźcie z nami!


Obejrzyj zwiastun programu 100 złotych, czyli klipy które opłaca się znać!

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online