Patryk Kumór gościem Polskiej listy! Pytania do Patryka możecie zostawiać w komentarzach na profilu telewizji Eska TV na Facebooku

14/01/2015 13:51
Patryk Kumór, jeden z najwszechstronniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej, już wkrótce będzie gościem Polskiej listy. W trakcie programu Patryk odpowie na pytania widzów telewizji Eska TV i zaprezentuje ranking swoich ulubionych polskich piosenek.  

Jest wokalistą i instrumentalistą. Od szóstego roku życia gra na fortepianie i wiolonczeli. Komponuje muzykę do filmów i tekstów, a czasami także i reklam. Pisze teksty piosenek. Ma już na swoim koncie solową płytę „13" oraz cztery krążki nagrane z zespołami Darzamat i Division by Zero...  Chcecie wiedzieć więcej? Pytania do Patryka Kumora możecie zostawiać w komentarzach na profilu facebookowym Eski TV. Na najciekawsze Patryk odpowie na antenie w programie Polska lista. Przy okazji przedstawi także ranking swoich ulubionych polskich piosenek. Zapraszamy do zadawania pytań Patrykowi i do oglądania Polskiej listy z jego udziałem!  


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online