Paulla napadnięta przez psychofana!? Spokojnie, to tylko premiera nowego klipu wokalistki! Zobaczycie go we czwartek, 5 marca w Gorącej 20!

03/03/2015 16:55
Paulla i dj Adamus przedstawiają! Nowy teledysk duetu „Nigdy o Tobie nie zapomnę” po raz pierwszy na antenie Eski TV zobaczycie już we czwartek, 5 marca w Gorącej 20! Imprezowy klimat, wstrząsająca intryga i psychofan - właśnie tego się spodziewajcie!

Jak żyją gwiazdy? Oglądając nową produkcję duetu Paulla i DJ Adamus poznacie niektóre z intymnych tajemnic celebrytek. Historia opowiedziana w klipie mogła przydarzyć się każdej z nich! W rolach głównych pojawią się: gwiazda, jej ochroniarz oraz psychofan. Ten ostatni ma zamiar, choć kocha, zabić swoją idolkę. Dlaczego i czy gwiazda zostanie uratowana? Koniecznie sprawdźcie, czy ta historia skończy się happy endem i czy główna bohaterka ujdzie z życiem!

Klip został wyreżyserowany i zmontowany w firmie produkcyjnej R5 Films. Zdjęcia nakręcono w jednym z najpopularniejszych warszawskich klubów - Platinium. Klubowy klimat i piosenka produkcji DJ-a Adamusa tworzą idealną całość!

Teledysk do piosenki „Nigdy o Tobie nie zapomnę” możecie obejrzeć TUTAJ.Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online