Piosenka z Szybkich i wściekłych pobiła rekord świata! Jaki?

14/07/2017 14:18
Piosenka z Szybkich i wściekłych triumfuje na YouTube. Zdetronizowała dotychczas najczęściej odtwarzany klip w serwisie - ,,Gangnam Style".  

kraj produkcji: USA; kategoria wiekowa: 12

Piosenka z Szybkich i wściekłych pobiła rekord świata! Teledysk do ,,See You Again" Wiz Khalifa i Charlie Puth jest w tej chwili najchętniej oglądanym video w serwisie YouTube. Jak dotąd palmę pierwszeństwa dzierżył klip ,,Gangnam Style" zrealizowany do piosenki wykonywanej przez koreańskiego artystę o pseudonimie PSY. Dziś to już przeszłość.

W chwili, gdy piszemy tego newsa na koncie teledysku Wiz Khalifa i Charlie Puth ,,See You Again" widnieje cyfra 2 914 409 676. Ale cyfra ta zmienia się z minuty na minutę i prawdopodobnie już niedługo przekroczy próg 3 miliardów.

,,Gangnam Style" - jak dotąd najczęściej oglądany film na YouTube - depcze ,,See You Again" po piętach z wynikiem 2 899 028 955, ale dystans wydaje się już nie do odrobienia. 

Słyszeliście inne piosenki PSY? Posłuchajcie ,,Daddy", ,,Hangover" oraz ,,Gentleman", przypomnijcie sobie także kawałki Wiz Khalifa ,,Sucker For Pain" oraz ,,Shell Shocked" i Charlie Puth ,,We Don't Talk Anymore" oraz ,,One Call Away". Sprawdźcie przy okazji, jakie nowości muzyczne i nowe teledyski mamy dla Was w ESKA TV. 

kraj produkcji: Korea; kategoria wiekowa: 12

OGLĄDAJ ESKA TV ONLINE

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online