Pitbull i „Globalization" - płyta do wygrania w pierwszej Fejsliście w Nowym Roku

02/01/2015 15:58
W pierwszym Nowym Roku odcinku Fejslisty jak zwykle dużo dobrej muzyki oraz noworoczna niespodzianka - Pitbull i „Globalization" - najnowsza płyta amerykańskiego rapera do zdobycia. Włączcie telewizory w poniedziałek, 5 stycznia, jak zwykle o godz. 17:00, głosujcie na swoje ulubione piosenki na Facebooku i wygrywajcie nagrody!

Fejslista melduje się na antenie Eski TV po noworocznych szaleństwach. W pierwszej odsłonie programu w Nowym Roku w programie będziecie mogli wygrać najnowszą płytę nie byle kogo, bo słynnego amerykański rapera Pitbulla - „Globalization". Jest to już ósme długogrające wydawnictwo w karierze tego znanego na całym świecie wokalisty, autora tekstów i producenta. Ukazało się pod egidą Mr. 305, Polo Grounds i RCA Records, a w poszczególnych utworach gościnnie pojawiają się m.in. Jennifer Lopez, Chris Brown, Jason Derulo, Sean Paul, Claudia Leitte, Bebe Rexha, i G.R.L., a na krążku znalazły się takie piosenki, jak m.in. „Fireball", „Wild Wild Love", „Celebrate", i „Como yo le doy".


Bądźcie z nami w Nowym Roku, oglądajcie Fejslistę, głosujcie na swoje ulubione utwory na i zostawiajcie komentarze na naszym profilu na Facebooku. Najbliższa Fejslista już w najbliższy poniedziałek, 5 stycznia, o godz. 17:00.Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online