Polish Freeskiing Open, zespół Joł i nowa książęca para? Sprawdźcie co w najbliższym programie Przeglądarka

06/03/2015 16:25
Czy wiecie, że Polish Freeskiing Open to najstarsza cykliczna impreza freeskiingowa w Europie? Eska TV była tam z kamerą. Relację z imprezy pokażemy Wam w Przeglądarce! A co poza tym w programie? Jankes spróbuje dociec, czy książę Harry spotyka się z Emmą Watson, a zespół Joł nauczy Was, jak się robi hit.

Mistrzostwa w dzikich ewolucjach i szalonych skokach. Tak można w skrócie opisać zawody Polish Freeeskiing Open - najstarszą cykliczną imprezę freeskiingową na Starym Kontynencie. Dwunasta edycja zawodów odbyła się w tym roku w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej. I jak się zapewne domyślacie, Eska TV była tam z kamerą Przeglądarki! Sprawdźcie, kto wziął udział w zawodach, co powiedzieli nam zawodnicy i czy na skoczni oraz railparku pojawili się celebryci!

A co poza tym w najbliższej Przeglądarce?

W programie zobaczycie trailer serialu dla Eska.go, doradzimy Wam też, jak nosić moro. Jankes spróbuje odpowiedzieć na pytanie, czy książę Harry spotyka się z Emmą Watson, a Robert Kupisz opowie o mirabelkach.

Szykujcie się na prawdziwy hit!

W programie znajdzie się też prawdziwa perełka! Zespół Joł pokaże, jak zrobić hit i tylko u nas zobaczycie nowy teledysk twórców hitu „Być jak Zenek"! Bądźcie z nami w najbliższą niedzielę, 8 marca, o godz. 13:30. Zajrzyjcie też na stronę Przeglądarki, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje o programie.Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online