Polska lista - najnowszy teledysk zdobywcy tytułu Najlepszego Artysty Eska Music Awards, czyli Mrozu - „Poza logiką"

05/11/2014 16:32
Jesteście ciekawi, co słychać w polskiej muzyce? Oglądajcie kolejny odcinek Polskiej listy, a przekonacie się, że bynajmniej nie wieje tam nudą. W programie m.in. Mrozu „Poza logiką", Feel „Lepiej być podobnym do nikogo" i Dawid Kwiatkowski „Jak to".

W najnowszej Polskiej liście trzy niesamowite teledyski - Mrozu „Poza logiką", Feel „Lepiej być podobnym do nikogo" i Dawid Kwiatkowski „Jak to". Pierwszy z nich to absolutna nowość. Teledysk ujrzał światło dzienne zaledwie przed kilkoma dniami i jest ilustracją do piosenki Mroza „Poza logiką", promującej trzeci studyjny album wokalisty zatytułowany „Rollercoaster". Jest to już piąta produkcja promująca krążek. Cztery wcześniejsze („Rollercoaster", „1000 m nad ziemią", „Jak nie my to kto" i „Nic do stracenia") okazały się absolutnymi hitami. Czy „Poza logiką" powtórzy ich sukces? Drugi z wokalistów, który pojawi się w programie to Dawid Kwiatkowski, który z pewnością śmiało może konkurować z Mrozem, zarówno pod względem popularności, jak i emocji, jakie szczególnie wśród jego fanek, budzą jego produkcje. Klip tego wokalisty do produkcji „Jak to" zrealizowany został w polsko-hiszpańskiej koprodukcji. Zdjęcia nakręcono w Barcelonie. Piosenka promuje trzecią płytę młodego wokalisty, która będzie nosić tytuł „Pop&Roll" i ukaże się19 listopada 2014 r.

Trzecia z piosenek to piosenka Piotra Kupichy i grupy Feel. Została nagrana do filmu - polskiej komedii romantycznej „Wkręceni 2", która w kinach pojawi się w 2015 roku.


Polska lista na antenie Eski TV - piątek, 7 listopada, godz. 17:00Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online