Powitaj Nowy Rok z Eską TV!

17/12/2014 13:16
Taneczne rytmy i dyskotekowe klimaty na dobry początek Nowego Roku! Eska TV zaprasza na Gorączkę Sylwestrowej Nocy, czyli multimedialne show, które poprowadzą popularni DJ-e. Impreza odbędzie się w Szczecinie. Powitaj Nowy Rok z Eską TV!


Tegoroczny Sylwester Eski TV będzie wyjątkowy! Dlaczego? Multimedialne show, które odbędzie się na Jasnych Błoniach w Szczecinie stanowić będzie połączenie nowoczesnych technologii audio z muzyką taneczną i klubową energią. Światło i obraz splotą się z muzyką i przeniosą uczestników zabawy w zupełnie inny wymiar! Imprezę poprowadzą DJ-e Papajam, Nicco i Crew 7.

Papajam to projekt muzyczny ze Słowacji. Nagrał jak dotąd dwa albumy studyjne, kilka singli, ma także na swoim koncie współpracę m.in. z hiszpańską wytwórnią Roster Music, która opiekuje się takimi wykonawcami, jak Michel Teló, André Olà, Amna, Jose de Rico & Henry Mendez, Afrojack, Serebro, Gusttavo Lima i Dani Moreno.

Nicco przyjedzie do Polski z Los Angeles, gdzie dziś mieszka. Artysta szturmem zdobywa europejskie dyskoteki za sprawą utworów utrzymanych w konwencji electro dance. Przeboje takie jak „Do It All Night”, „Destination” i „Dance Hall Track” w wielu krajach, między innymi w Polsce, Austrii, Rosji i Holandii, znalazły się na szczytach notowań.

Crew 7 także może się pochwalić nie byle jakimi sukcesami. Miliony odtworzeń na YouTube, ponad 40 tys. sprzedanych płyt w ponad 50 krajach, remixy dla takich gwiazd jak R.I.O., Alex C (U96), Jasper Forks, Kate Ryan - dzięki temu Crew 7 zaistniał w muzycznej branży oraz na klubowych scenach. Hity „Eye of the Tiger", „Push It" czy „Billie Jean", podbiły listy przebojów stacji radiowych oraz telewizyjnych całej Europy.

Crew 7 to formacja założona w Niemczech przez Dirk National Forest, działającą od 2006 roku. Ich piosenki powstają w stylistyce energetycznego EDM (Electronic Dance Music), a połączenie electro, progressive i dutch house w ich produkcjach gwarantuje piorunującą dawkę muzycznych doznań.

Początek sylwestrowej zabawy zaplanowano na godzinę 22.00. O północy niebo rozświetli pokaz fajerwerków.

Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online