Poznajcie bohaterów drugiego odcinka programu Wczorajsi, czyli taśmy prawdy!

03/11/2014 09:00
Już 9 listopada o godz. 23:00 na antenie Eski TV widzowie zobaczą drugi odcinek programu „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”. Bohaterami odcinka będą: 19-letnia Karolina „Kirkovsky”, 18-letni Paweł oraz 24-letni Bartosz.


Karolina jest singielką z wyboru oraz fanką dobrej zabawy. Imprezy w połączeniu z alkoholem to u niej iście wybuchowa mieszanka! Uczy się w liceum. Dorywczo pracuje jako  fotomodelka oraz barmanka w jednym z warszawskich nocnych klubów. Razem z przyjaciółkami uwielbia się upijać i podrywać facetów. Szczególnie kręcą ją obcokrajowcy. Karolina jest świadoma swojej urody, z czego potrafi zrobić użytek. Nienaganną aparycję i wysportowaną sylwetkę zawdzięcza regularnym ćwiczeniom w klubie fitness. 

Ekipa Eski TV odwiedzi Karolinę w jej domu, gdzie wraz z koleżanką Adą wprawi się w dobry nastrój przed imprezką w warszawskim klubie Hybrydy. Planują najpierw porządnie się upić, by następnie spędzić kolejną szaloną noc w towarzystwie dobrze zbudowanych mężczyzn!

Paweł uczy się w liceum. Pochodzi z zamożnego domu. Nadal jest na utrzymaniu rodziców, z którymi mieszka. Dumnie przyznaje, że z zawodu jest „synem”, choć ostatnio dorabia jako kelner. Paweł zadaje się tylko z rówieśnikami o podobnym statusie materialnym, a na szalonych imprezach potrafi wydać nawet 2000 złotych! Zna najmodniejsze kluby w stolicy, bywa w hotelach, kasynach, domach z basenami. Wynajmuje apartamenty na godziny. Jednym słowem, gdzie jest Paweł, tam jest impreza i to na nie byle jaka!

Paweł planuje imprezę w klubie Foksal XVIII, ale wcześniej zaprosił ekipę Eski TV  na domówkę do jednego z kolegów.
Bartek to ostatni i najstarszy uczestnik tego odcinka, ale czy najbardziej odpowiedzialny? Co prawda ma 24 lata i sam na siebie zarabia, na co dzień pracując jako grafik, w weekendy jako dj ale... Jego styl życia to niekończące się imprezy i co chwila inne dziewczyny! Na warszawskiej Woli nie mieszka sam, tylko z dwoma współlokatorami. Jak mówi, sam chyba by się zanudził na śmierć. Na imprezach potrafi czasem wypić tyle, że ma problemy z występami didżejskimi. Wtedy na ratunek przychodzi z pomocą jego przyjaciel Krystian i staje za dekami, by dalej prowadzić party!

Z tym koleżką nieźle zaimprezujemy, a ekipa Eski TV nie będzie miała ani chwili wytchnienia. Wraz z przyjacielem Bartka zaczynamy imprezą w domu, potem udamy się do klubu Freedom, gdzie Bartek wystąpi jako dj, by na końcu przenieść się na after do klubu Lucid.

Czy bohaterowie tego odcinka po obejrzeniu taśm prawdy zmienią swoje podejście do życia i wyeliminują zachowania, które są uciążliwe dla ich przyjaciół i bliskich? Przekonacie się o tym, oglądając drugi odcinek „Wczorajszych” na antenie Eski TV już 9 listopada o godzinie 23:00. Powtórki można obejrzeć od poniedziałku do czwartku o godz. 23:00 na antenie Eski TV.

Ostatnio dodane video

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Beach Bar - odcinek 7 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 6 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 5 BEACH BAR

Data dodania: 11/08/2017

Beach Bar - odcinek 10 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Beach Bar - odcinek 9 BEACH BAR

Data dodania: 09/08/2017

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online