Przeglądarka - buty używane czyli Sneakerness, jaja dla Jankesa czyli DJ Wika oraz Donatana i Cleo, czyli widoki zapierające dech w piersiach

23/10/2014 14:43
Czy wiecie, ile mogą kosztować stare, dobre, chociaż używane, buty sportowe? W kolejnym odcinku Przeglądarki Jankes przeprowadzi dla Was dziennikarskie śledztwo w tej sprawie na kultowej imprezie Sneakerness. W najnowszej odsłonie Przeglądarki Jankes odwiedzi jedyną w swoim rodzaju imprezę, na której kupić można buty używane. Oczywiście nie byle jakie buty. Na Sneakerness z rąk do rąk, czy też z nóg na nogi przechodzą buty sportowe.
Krążąc wśród uczestników tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia Jankes postara się ustalić, dlaczego ludzie kolekcjonują buty sportowe i podejmie próbę udowodnienia, że mężczyzna w kombinezonie z lwem może wyglądać naprawdę męsko. Ciekawe, czy mu się uda...

W dalszej części programu Jankes odwiedzi DJ Wikę i zje wyśmienitą jajecznicę, którą przyrządzi dla niego słynna didżejka. A już najedzony pojedzie karmić oczy na planie nowego teledysku Donatana i Cleo, w którym będzie dużo plenerów i oczywiście widoków zapierających dech w piersiach - sprawdźcie w czyich tym razem.

W programie znajdzie się też coś specjalnie dla dziewczyn - pokażemy, jak wykonać makijaż jesienny, a na zakończenie odcinka gwiazdy i celebryci powiedzą, czym różnią się gwiazdy od celebrytów.


Oglądajcie Przeglądarkę w najbliższą sobotę, 25 października, godz. 11


Ostatnio dodane video

Playlisty

Możesz Obejrzeć też

Sonda

Co jest lepsze?
Sonda #najlepszyprogram
  • Morze
  • Góry

Sprawdź nasze programy

Programy

PRZEGLĄDARKA

poniedziałek - piątek, godz. 17.00

YOUNG STARS

niedziela, godzina 19:00

Oglądaj online